Konsultacje

Masz wykonane badania genetyczne i potrzebujesz interpretacji wyniku? Chciałbyś dobrać suplementację w oparciu o badania panelu metylacyjnego? Masz polimorfizm MTHFR i nie wiesz w jaki sposób wspomóc swój organizm? Zapraszam na konsultację.

Czego możesz oczekiwać?

  • Interpretacji panelu metylacyjnego, informacji które szlaki enzymatyczne są u Ciebie słabsze i które mogą mieć związek z konkretnymi dolegliwościami. Na specjalnym wykresie pokazującym cykl przemian enzymatycznych będziesz mieć zaznaczone miejsca gdzie mogą pojawić się problemy w szlakach biochemicznych i omówimy je dokładnie.
  • Odpowiednio dobranej suplementacji oraz wskazówek dotyczących żywienia i stylu życia (ekspresja genów regulowana jest w głównej mierze przez styl życia, dietę, narażenie na czynniki szkodliwe w otoczeniu. Nie dobiera się suplementów na podstawie samej tylko obecności polimorfizmów a na podstawie objawów jakie one dają u konkretnej osoby)
    Każda osoba traktowana jest indywidualnie, nie stosuję sztywnych protokołów.
  • Kontaktu i wsparcia

Warunkami konsultacji są wynik badania panelu metylacyjnego oraz wypełniona ankieta, którą przesyłam drogą mailową.
Konsultacje odbywają się online (Skype), osobiście we Wrocławiu lub drogą mailową.

Zapraszam do kontaktu!
metylacja@gmail.com

 

Aktualnie najpełniejsze badanie można zrobić w tym miejscu:

https://mthfr-genetics.co.uk/nutraceuticals.html#!/lab-test/products/dna-test-and-genetic-variant-report

Jeżeli chcesz zamówić to badanie DNA test & Genetic Variant Report (MTHFR UK), ale masz problem z językiem angielskim lub płatnościami na konto zagraniczne zapraszam do kontaktu: metylacja@gmail.com

Jeżeli chciałbyś samodzielnie dokonać analizy swojego panelu metylacyjnego (z 23andme) i uzyskać konkretne, merytoryczne informacje to polecam program StrateGene. Stworzony i nadzorowany przez dr Bena Lyncha:
strategene
Ten blog powstał wyłącznie w celach edukacyjnych i poglądowych. Zawarte tu informacje nie mogą i nie powinny być traktowane jako profesjonalne porady medyczne. Każdy człowiek jest inny i każdy ma inne potrzeby
Jeśli chcesz skorzystać z informacji na stronie, robisz to na własną odpowiedzialność.

Wszelkie informacje zawarte na tym blogu stanowią moja własność i ich cytowanie możliwe jest tylko z podaniem odnośnika do konkretnego artykułu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s